Çalışma Saatleri ;

Hafta İçi: 8:00 ile 22:00 Arası

Hafta Sonu: 7:00 ile 24:00 Arası

Şerifali Halı Yıkama

Şerifali Halı Yıkama

Özellikle yaz başı ve kış başı dönemlerde halılarınızı güvenle ve sorunsuz bir şekilde yıkatmak için firmamızı tercih edebilirsiniz. Kusursuz çalışanlarımız, son model halı yıkama makinelerimiz sayesinde istediğiniz sonucu göreceğinizden şüpheniz olmasın. Halılarınızı mesai saatleri içinde kapınızdan alıyoruz ve yine en kısa sürede tertemiz şekilde halılarınızı kapınıza kadar sorunsuz bir şekilde getiriyoruz. Bunun için firmamıza ulaşabilir, gerekli olan destek ve yardımı alabilirsiniz.

Profesyonel Halı Yıkama Hizmet İçeriği

Halılarınızı kendiniz evde yıkadığınızda hem yeterince istediğiniz temizliğe ulaşamazsınız hem de fazlasıyla yorulursunuz. Ancak firmamızın size sunacağı hizmet neticesinde çok fazla yüksek miktarda ödemeler yapmak zorunda kalmadan kusursuz bir halı temizliğini elde etmiş olacaksınız. Kullandığımız halı yıkama temizlik malzemeleri halılarınıza asla zarar vermez, Rengini soldurmaz, rengini koruyarak gerekli temizliği en üst seviyede size sunar. Aynı şekilde firmamızda mevcut olan halı yıkama makineleri sorunsuz, üst kalite de bir temizlik yaparak istediğiniz sonucu elde etmenizi sağlar. Halı yıkama için vermiş olduğunuz halılar genellikle en geç bir hafta içinde sorunsuz bir şekilde evinize teslim edilir.

Hem kaliteli hem de sorunsuz, kusursuz bir halı yıkama hizmeti arıyorsanız firmamızı tercih edebilir, bize ulaşabilirsiniz. Firmamız profesyonel hizmet anlayışı ile çalışan, hijyenik temizliğe önem veren bir firma olduğu için asla pişman olmaz, memnun kalırsınız. Hafta içi mesai saatleri içinde firmamıza ulaşarak gerekli hizmeti alabilirsiniz. Şerifali halı yıkama güvencesi ile sizlere kusursuz ve sorunsuz, güvenilir bir hizmetin fakını görebilirsiniz. Bizim için esas olan müşteri memnuniyetidir.