Çalışma Saatleri ;

Hafta İçi: 8:00 ile 22:00 Arası

Hafta Sonu: 7:00 ile 24:00 Arası

Kozyatağı Halı Yıkama

Kozyatağı Halı Yıkama

Ev temizliğinde en çok özen isteyen bölümler arasından akla ilk gelen halı temizliği olmalıdır. Halı temizliğinin en önce gelmesinin sebebi ise en çok kire maruz kalan şeyin halı olmasıdır. Gerek ev ortamlarında gerekse iş yeri ortamlarından halılar her zaman en fazla toza ve kire maruz kalır. Bunun sebebi yerlerin her zaman daha fazla kir barındırmasından kaynaklanır. O sebepledir ki halıların sürekli olarak temiz tutulması gerekir. Bunu halılarınızı düzenli olarak profesyonel bir şekilde temizleyerek elde edebilirsiniz. Halıların düzenli olarak temizlendiği ve temiz tutulduğu ortamlarda daha az mikrop ve kir bulunur. Bu durum insan sağlığı açısından oldukça önemlidir. Düzenli halı temizliği yapılan ortamlarda yaşayan insanlar mikropların sebep olduğu hastalıklara diğer insanlardan daha az yakalanılırlar.

Profesyonel Halı Temizliğinin Faydaları Nelerdir?

Profesyonel olarak halı temizliği yapılan halılarda mikrop barınma oranı hiç yok denecek kadar azdır. Bunun sebebi ise halılarınızın her profesyonel yıkama sonrası ilk günkü kadar temiz hale geliyor olmasıdır. Profesyonel bir temizlikten geçen halılarınız tüm mikroplarından tamamen arınır ve gönül rahatlığı ile kullanılabilir duruma gelir.

Halıların düzenli olarak yıkanması bir yılda en az iki defa yıkanmasından geçer. Bahsedilen yıkama işlemi evde yapılan yıkamalar yerine profesyonel şirketler tarafından yapılan halı yıkamalardır. Kozyatağı halı yıkama firması olarak halılarınız tarafımızdan alınarak gelişmiş teknoloji makinelerle yıkanır. Yıkama işleminden sonra en az yıkama işlemi kadar sağlıklı bir şekilde kurutulur ve evinize teslim edilir. Siz de profesyonel halı yıkama işleminin faydalarından yararlanmak ve halılarınızı gönül rahatlığı ile kullanmak için bize ulaşabilirsiniz.