Çalışma Saatleri ;

Hafta İçi: 8:00 ile 22:00 Arası

Hafta Sonu: 7:00 ile 24:00 Arası

Kestelli Halı Yıkama

Kestelli Halı Yıkama

Son zamanlarda insanlar yaşam alanlarından kaynaklanan mikroplar sebebiyle birçok rahatsızlık veya hastalık geçirmektedir. Bunun sebepleri arasında yaşam alanı olarak bulunulan alanların yeteri kadar havalandırılmaması ve birçok bakteriyi içerisinde bulundurması gelir. Sağlıklı bir yaşam alanı için bulunulan ortamın yeteri derecede temiz ve mikroplardan arındırılmış olması gerekmektedir. Temiz bir ortamda yaşamak için evde yapılması gereken birçok temizlik yöntemleri bulunur. Örneğin yerleri temizlik ilaçları ile düzenli olarak silmek, dolapları ve kullanılan mobilyaları düzenli olarak silerek tozlarından arındırmak bunlardan birkaçıdır.

Bahsi geçen temizlik işlemleri halılar için de geçerlidir. Fakat halılar için ilaç kullanılarak yapılan temizlik yeterli değildir. Halılarınızı yeterli ilaçlar ile temizleseniz bile bu ilaçlar halınızın derinlerine işler. Geçici olarak mikropları öldürebilir. Fakat mikropları halınızdan uzaklaştıramazsınız. Bunun sebebi halınızı temizlik işleminden sonra gerekli ortam olmadığı için havalandıramamanızdan kaynaklanır.

Halı Yıkama İşleminde Önemli Esaslar

Halı temizliğinde en önemli husus tabi ki de halıların yeterli olduğu şekilde mikroplardan arındırılmasıdır. Ancak yeterli şekilde havalandırma veya kurutma işlemi gerçekleşmezse bu durum hem halının ömrü açısından hem de temizliği açısından oldukça zararlı bir durum teşkil eder.

Halı yıkama işlemi konusunda profesyonel bir şekilde kaliteli hizmet verme konusunda uzun yıllardan beri çalışan Kestelli Halı Yıkama Firması olarak sizlere benzersiz bir hizmet sunmaya devam ediyoruz. Siz de profesyonel halı yıkama hizmetimizden faydalanmak için bize ulaşabilirsiniz.