Çalışma Saatleri ;

Hafta İçi: 8:00 ile 22:00 Arası

Hafta Sonu: 7:00 ile 24:00 Arası

İçerenköy Halı Yıkama

İçerenköy Halı Yıkama

Halı yıkama işlemi yaşam ortamlarının daha sağlıklı olması için gerekli bir işlemdir. Birçok insan halılarını kendisi yıkamayı, silmeyi veya fırçalamayı tercih eder. Fakat bu işlemler halılar için yeterli temizliği hiçbir zaman tam anlamı ile karşılamaz. Bunun aksine bu işlemleri sürekli olarak evde kendi başınıza uygulamak halılarınızın zamanla yıpranmasına, eski görünmesine ve renklerinin solmasına neden olur. Evde kullanılan deterjanlar zamanla halılarınız için zararlı hale gelebilir. Aynı zamanda kullanılan deterjanları halılarınızın derinlerinden arındırmanız bir hayli zor olur. Günlük halı temizliğini yapmak için halılarınızı düzenli olarak elektrikli süpürge ile süpürmeniz yeterli olacaktır. Fakat daha kapsamlı bir halı temizliği için profesyonel bir yardım almanız gerekmektedir.

Profesyonel Halı Temizliği Neleri Kapsar?

Profesyonel halı temizliği denilince aklınıza ilk gelmesi gereken şey profesyonel halı yıkama makineleri olmalıdır. Profesyonel halı yıkama makineleri halılarınızı insan eli değmeden veya evde denenen halı yıkama veya silme işlemlerinden uzak olarak algılanmalıdır. Çünkü halı yıkama makineleri sayesinde halılarınız tamamen profesyonel şekilde temizlenmektedir. Öncelikle yıkanan ve gerekli ilaç uygulaması yapılan halılarınızın kurutulma ve havalandırılma işlemi de halı yıkama makinesi tarafından yapılmaktadır.

İçerenköy halı yıkama firması olarak halılarınızı evinize kadar gelip almakla hizmetimize başlıyoruz. Daha sonrasında ise halılarınızı profesyonel bir şekilde yıkayarak en hızlı şekilde yine evinize kadar getirip teslim ediyoruz. Siz de halılarınızın yüksek hızda ve yüksek kalitede temizlenmesini istiyorsanız İçerenköy halı yıkama firmamızın bu hizmetinden öncelikli olarak faydalanabilirsiniz.