Çalışma Saatleri ;

Hafta İçi: 8:00 ile 22:00 Arası

Hafta Sonu: 7:00 ile 24:00 Arası

Ferhatpaşa Halı Yıkma

Ferhatpaşa Halı Yıkma

Bazı evlerde ve iş yerlerinde duvardan duvara halılar kullanılır. Bu halılar el ile silinse de ya da evde bulunan küçük halı yıkama makineleri ile yıkansa da tam anlamı ile temiz ve hijyenik olamaz bu nedenle duvardan duvara olan halılarınızı halı yıkama firmamız yGöztepe Halı Yıkama
Halı yıkama günümüzde sadece evlerin değil iş yerleri ve otellerin de sıklıkla ihtiyaç duyduğu konuların başında gelmektedir. Zira evlerin en çabuk ve en çok kirlenen bölümleri olması nedeni ile halıların düzenli olarak yıkanmaması sağlık için büyük riskler oluşturabilir. Halılar günlük kullanımda o noktada yaşayan insanlar ve hayvanların pek çok izini taşımaktadır. Her ne kadar ilk bakışta halıya düşen yemek kırıntıları hayvan tüyleri gibi maddeler dikkat çekmese de halı üzerinde sürekli olarak oynayan bebekler için büyük risk oluşturmaktadır. Çünkü halılar içlerinde bakteriyel yaşamın oluşmasına olanak sağlayacak sıklıkta dokunmuştur. Bu nedenle düzenli olarak yıkanmaları büyük önem taşımaktadır.
Halı Yıkmama Süreci Kaç Gün Sürer?
Halı yakıma geleneksel süreçler ile tam olarak dezenfekte edilememektedir. Bu nedenle profesyonel hizmet büyük önem taşımaktadır. Firmamız sunmuş olduğu hizmet yılını çeyrek asrın üzerine taşımış ve bu alanda edindiği tecrübeyi son model ileri teknoloji makineler ile taçlandırmıştır. Ayrıca kurutma odasına da sahip olan firmamız dört dörtlük hizmeti sizlere sunuyor. İletişime geçtiniz de adresinizden gelinip teslim alınan halılar yıkama kurutma ve bakteriyel temizliğin ardından ambalajlanarak yine adresinize teslim ediliyor. Son derece uygun fiyatlı hizmet sunan firmamız yıkama öncesi taahhüt edilen süre içinde halılarınızı adresinize teslim ediyor. Yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetlerimiz için firmamızla hemen iletişim kurabilirsiniz.

olu ile yerinde halı yıkama yaptırabilirsiniz. Yerinde halı yıkama için evlerinize ve iş yerlerinize kadar gelerek uzaman ekiplerimiz ve yine ful otomatik halı yıkama makineleri ile halılarınız yerinde yıkanır. Bunun için ede bulunan diğer eşyalar örneğin; koltuklar, masalar, TV, sandalye gibi ev eşyaları dışarı çıkartılır. Köpürme ve fırçalama işlemi başlar evlerinizde bulunan halılar yerinde en iyi şekilde yıkanmasının ardından yine yerinde kurutma işlemi başlar. Kurutma içlemi için güçlü vakum makineleri kullanılır. Böylece halılarda ıslaklık kalmayıncaya kadar halıda bulunan sular çekilir. Daha sonra çam, kapı açılarak havalandırma işlemi yapılır.

Organik Halı Yıkama Şampuanları

Evlerde kullanımı yapılan halılar üzerinde çok vakit geçer özellikle bebekler halı üzerinde yatar yada halının üzerinde sürekli oynar. Eğer halılar temiz ve hijyenik olmazsa bebekler halılardan dolayı bağışıklık sistemi zayıflar ve sürekli hasta olurlar. Bununla beraber halılar her ne kadar yıkanırsa yıkansın halı şampuanlarından veya halıda kullanılan halı kimyasallarından kolaylıkla etkilenebilirler. Bu nedenle, evlerde kullanılan halıların hem oldukça temiz olması gerekir hem de organik şampuanlarla yıkanması gerekir. En iyi hizmet için firmamızı tercih edebilirsiniz.