Çalışma Saatleri ;

Hafta İçi: 8:00 ile 22:00 Arası

Hafta Sonu: 7:00 ile 24:00 Arası

Bakkalköy halı yıkama

Bakkalköy Halı Yıkama

Halı temizliği işlemi birçok ev için en zor alanlardan biridir. Halı temizliğinde süpürme işlemi uygulamak günlük olarak gerekli bir işlemdir.  Fakat uzun vadede yeterli temizliği sağlamak süpürme işlemi ile yeterli olmayacaktır. Genel olarak halı temizliği yapılan bir ortamda bile her halının derinlerinde ölü deriler, yemek artıkları, saç ve benzeri türden sağlıksız şeyler barındırır. Bu sağlıksız kalıntılar ve döküntüler zamanla halı içerisinde mikroplara dönüşür. Bunun sonucunda ise halılar mikrop yuvalarına dönebilir.

Halı Temizliği Neden Gereklidir?

Halı temizliği daha sağlıklı bir yaşam alanı oluşturmak açısından oldukça önemlidir. Sağlıklı bir ev ortamı tüm mikroplardan arındırılmış olmalıdır ki bu temizliğin en başında halı temizliği gelmektedir. Halılar yılda en az iki kez olmak üzere 6 ayda bir defa profesyonel olarak yıkanmalıdır. Halıların profesyonel olarak yıkanması için pis görünmesine gerek yoktur.

Bakkalköy halı yıkama firması olarak sizler için bu işlemi en profesyonel şekilde yapmaya devam ediyoruz. Ekipmanlarımız ve çalışanlarımız uzun yıllardır profesyonel halı yıkama konusunda uzmanlar. Halılarınız genel olarak profesyonel halı yıkama makineleri tarafından yıkanmaktadır. Makinelerimiz halılarınızın cinsine göre birçok bölüme ayrılmaktadır. Halılarınızın türüne göre bölümlere ayırarak kullandığımız makineler sayesinde halılarınız yıkanırken hiçbir şekilde yıpranma meydana gelmemektedir. Siz de halı yıkama işleminizi en profesyonel şekilde yaptırmak istiyorsanız bize ulaşabilir ve bu hizmetimizden sizler de yararlanabilirsiniz.