Çalışma Saatleri ;

Hafta İçi: 8:00 ile 22:00 Arası

Hafta Sonu: 7:00 ile 24:00 Arası

Ataşehir halı yıkama

Ataşehir Halı Yıkama

Halı evimizin dekorasyon yapı taşlarından biridir. Halı alırken hem evimize uygun hem de uzun ömürlü olması arzusuyla halı seçimi yapılır. Bizim işimiz halınızın uzun ömürlü olması doğrultusunda. Halılarınızı uzun vadede ilk günkü gibi kullanmak istiyorsanız en önemli kriter halınızın temizliğidir. Halı temizliği hem halınız için hem de sizin ve çocuklarınızın sağlığı için oldukça önem arz etmektedir. Halılarımız evimizin en önemli parçalarındandır fakat temizliği iyi yapılmazsa en tehlikeli parçalarından olabilir. Halı temizliği sadece gözle görülür lekeler olduğunda değil belirli aralıklarla yaptırılmalıdır. Aksi takdirde gözle görülmeyen mikrop ve bakterilerle aynı ortamda olmak sağlığınızı tehlikeye atabilir.

Halı temizliğini evde genellikle her gün süpürerek hallettiğinizi düşünebilirsiniz. Ama süpürgenin temizleyebildiği sadece kırıntılardır. Bu kırıntılar dökülen saçlar, dökülen yemek kırıntıları, silgi tozları, tavandan ve ya dışarıdan gelebilecek tozlar vb. olabilir. Bu kırıntılar süpürgeyle halıdan uzaklaştırılsa da halıda yol açtığı bakteriler yine halıda yaşamaya devam eder. Evde halı yıkayarak bakterilerden de kurtulduğunuzu da düşünebilirsiniz. Ama halı yıkamak profesyonel bir iştir ve profesyonel makinelerle özel ilaçlarla ve belirli bir sıcaklıkta yapılmalıdır. Evde deterjanlarla ya da başka temizlik malzemeleriyle yıkanan halılarda bakterilerin bir kısmı yine kalır ayrıca yıkamadan sonra kalan deterjan kalıntıları da yeni bakteriler üretir. Ve evde elde yıkamayla o sıcaklıkta yıkama yapmak mümkün değildir.

Halılarınıza İlk Gün Temizliği Garantisi Veriliyor

Halıyı en hijyenik hale getirmek ve bakterilerden eser bırakmamak garantimizdir. Halı yıkamada kullanılan su ve bu suyun sıcaklığı, kullanılan ilaç ve makineler, işçilik oldukça önemlidir. Firmamızda atık gider kuyuları ve ızgaralar sayesinde daha hijyenik yıkamalar elde edilir. Halılarınız halı yıkamaya uygun zeminlerde uygun ilaçlarla ve uygun makinelerle el değmeden yıkanır. Üzerindeki bakterilerden arındırılan halılar hijyenik bir şekilde kurutulur ve poşetlenerek evinize ilk günkü halınız gibi teslim edilir. Hem su tasarrufu, hem para tasarrufu sağlayacağınız bu yöntemle memnuniyettiniz de bizim işimizdir. Bizimle irtibata servis imkanımızla size en uygun vakitte, sizin memnuniyetiniz dikkate alınarak, size yardımcı olmak bizim görevimizdir.